Strony Internetowe

Naszą specjalizacją są strony internetowe. Wypracowana wiedza z zakresu projektowania i marketingu cyfrowego pozwala nam dodatkowo wykonać wszystko, co jest skierowane do klienta.

tworzenie-stron-internetowych

Wybierz interesujący Cię pakiet:

Strona Wizytówka
Strona Firmowa

Strona Wizytówka

Realizacja w kilka dni

od 499zł
Jednorazowo
 • Strona WordPress
 • Oferowane przez nas strony internetowe opierają się na WordPress - oprogramowaniu zasilającym ponad 34% sieci.


  Strony przyjazne w samodzielnej obsłudze.

 • Kilka podstron
 • np. Kontakt,  Galeria, Oferta

 • Szybko ładująca się strona
 • Szybko działająca strona to obecnie nie tylko kwestia wygody w jej przeglądaniu ale także poprawianie wyniku w wyszukiwarce Google

 • Responsywny projekt (RWD)
 • Responsywna strona to taka, która poprawnie wyświetla się na każdym urządzeniu, dlatego zawsze tworzymy 3 projekty:

  • na komputer
  • na tablet
  • na telefon

 • Galeria zdjęć / projektów
 • Formularz kontaktowy
 • Mapa Google
 • Pomoc 24/7
 • Dbamy o naszych klientów, dlatego zawsze służymy im pomocą 7 dni w tygodniu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących wybranego planu

Pakiet strona wizytówka i strona firmowa

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy 2 pakiety usług projektowania stron internetowych w zależności od stopnia rozwinięcia prowadzonej działalności.

STRONA WIZYTÓWKA - jest idealnym rozwiązaniem na początku działalności każdej firmy. Prosta, przejrzysta forma przedstawienia podstawowych informacji o firmie.

STRONA FIRMOWA - rozbudowane narzędzie do prezentacji informacji o firmie. Rozmaite rozszerzenia przykuwające uwagę, dane statystyczne o odwiedzających ją osobach i wiele więcej! 

Strony Internetowe

PRZYKŁADOWE ROZSZERZENIA

Zdjęcie "Przed i Po"

Obrazowy sposób na zaprezentowanie wyraźnej zmiany przed i po skorzystaniu z usług Twojej firmy! 

ZWYKŁA STRONA STRONA WEB KONCEPT

Przykładowy opis / cena hokera.

1 of 3

Przykładowy opis / cena lampy.

2 of 3

Przykładowy opis / cena szafki.

3 of 3

Hotspot

Zaznacz kilka ważnych punktów na zdjęciu by podkreślić najważniejsze elementy w przejrzysty i czytelny sposób. Dobra metoda zwrócenia uwagi na kluczowe elementy.

Mapy Google

Pokaż miejsce swojej firmy w najczęściej używanej mapie w Internecie i pozwól dotrzeć do siebie większej ilości klientów.

Formularze

Nie tylko kontaktowe! Formularze są wygodną i prostą formą kontaktu dla Twoich klientów oraz przesłania potrzebnych informacji do zapisania się na kurs lub realizacji zamówienia. Pola formularza można dostosować do Twoich potrzeb.

Galeria obrazów

Galeria realizacji nie była nigdy tak piękna! Rozszerzenia, które oferujemy Państwu w naszych usługach nadają zwykłym rzeczą nieprzeciętnego wyglądu przy zachowaniu swojej funkcjonalności.

Przetestuj sam!

(Naciśnij jeden z przycisków)

Jest to przykład Off-Canvas jako forma dodatkowej treści

(np. szczegółowe informacje)

Enter content here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.​ Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Enter content here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.​ Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Wyskakujące okienka

Pop-up i Off-Canvas czyli okna służące zwróceniu uwagi na np. trwające promocje, kody rabatowe, zapisanie się do newslettera lub są formą dodatkowej treści czy menu.

Mogą być wywołane przyciskiem lub określonymi czynnościami odwiedzającego stronę – np. chęcią opuszczenia witryny lub koszyka.

To tylko kilka przykładów

Rozszerzeń są tysiące i są tak samo różnorodne jak każda z firm, dlatego tak ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta.

Strony Internetowe

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Wszystko zależy od tego, jak bardzo rozwinięta jest Twoja firma.

 

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją działalność proponujemy skorzystanie z pakietu "strona wizytówka". Opcja ta jest tania i pozostawia możliwość rozwoju w przyszłości równolegle z rozwojem Twojej działalności. 

 

Dla firm, które są już rozwinięte i są pewne swojej pozycji na rynku proponujemy pakiet "strona firmowa", który jest bardziej rozbudowany i posiada więcej rozszerzeń. Pakiet ten posiada również zestaw narzędzi do prowadzenia statystyk osób odwiedzających witrynę co pozwala skutecznie zaplanować kampanie marketingowe, reklamowe i więcej.

Domena (adres internetowy) to unikalna, niepowtarzalna nazwa w Internecie, pod którą można umieścić serwis WWW, czy też założyć konta e‑mail. Przykład domeny to stronykrosno.pl lub web-koncept.pl.

 

Domena jest wizytówką Twojej firmy bądź strony prywatnej. Wybierz więc nazwę, która będzie się kojarzyć z tematyką strony, nazwą Twojej firmy lub typem działalności, jaką prowadzisz.

Serwer WWW, inaczej serwer hostingowy, to usługa polegająca na udostępnieniu powierzchni dyskowej przeznaczonej na stronę internetową, konta pocztowe i bazy danych.

 

Serwery różnią się przede wszystkim parametrami dlatego warto porównać je ze sobą przed wyborem. 

CMS (Content Management System, system zarządzania treścią) - najprościej mówiąc jest to panel administracyjny, służący do budowy i zarządzania stroną internetowych. Dzięki niemu, użytkownik może samodzielnie ingerować w tekst (edytować, usuwać, dodawać) oraz elementy graficzne (zmieniać zdjęcia, dodawać grafiki), aktualizować ofertę lub dokonać szybkiego wpisu. 

 

Każda stworzona przez nas strona internetowa posiada taki panel. Nie wymaga on praktycznie żadnej wiedzy informatycznej by zarządzać stroną. 

WordPress to system zarządzania treścią (CMS) twojej strony internetowej. Stał się on dominującą platformą wybieraną przez firmy na całym świecie do prowadzenia swojej strony lub sklepu internetowego. Niezwykła prostota i elastyczność pozwoliła stać się WordPressowi liderem na świecie wśród systemów CMS. 

SEO (Search Engine Optimization) – proces, którego celem jest osiągnięcie przez stronę internetową jak najlepszej pozycji w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.